Home
EN LV
RU DE

TULKOJUMU CENTRS

Birojs - Merķeļa 21, 67220086;  e-mail: tcentrs@latnet.lv

EN  LV  RU DE

Pakalpojumi

Rakstveida tulkojums:

Tulkojumu birojs piedāvā profesionālus rakstiskus tekstu tulkojumus praktiski jebkurā nozarē uz/ no lielākajām pasaules valodām.

Pateicoties profesionāliem un pieredzējušiem darbiniekiem, kā arī plašam tīklam rūpīgi atlasītu un pārbaudītu ārštata tulkotāju, katrs no kuriem specializējas nelielā savstarpēji saistītu rakstveida tulkojumu tēmu spektrā, pārvalda speciālo terminoloģiju un pilnā apjomā spējīgs izprast tulkojamo tekstu, mēs varam nodrošināt kvalitatīvu un korektu dokumentu tulkošanu praktiski jebkurā nozarē.

Dokumenti rakstveida tulkošanai tiek pieņemti un tulkojumi nodoti jebkurā pasūtītājam izdevīgajā formātā un veidā.

Tulkojumu apliecināšana:

Rakstisks tulkojums, ko veikuši Tulkojumu biroja darbinieki var tikt apliecināts ar notāru vai kompānijas zīmogu.

Dokumenta tulkojuma notariāls apliecinājums uz jebkurām valodām, kā likums, nepieciešams tā iesniegšanai oficiālajās valsts varas iestādēs, tāpēc mūsu uzņēmuma darbinieki veiks dokumenta tulkojumu uz jebkuru valodu, to notariāli apliecinās, kā arī nepieciešamības gadījumā izgatavos notariāli apliecinātas dokumenta kopijas.

Ar kompānijas zīmogu un zvērināta tulka parakstu var tikt apliecināts jebkurš tulkojums, ko veicis mūsu darbinieks.

Valodas: Angļu, vācu, krievu, latviešu, poļu, ukraiņu, igauņu, lietuviešu, zviedru, norvēģu, dāņu, somu, franču, holandiešu, itāļu, spāņu, portugāļu, čehu un citas valodas.